Wydruki na tapetach - fototapety

 

Wszystkie tapety wykonujemy w technologii druku ekologicznymi atramentami latexowymi na najnowszych maszynach HP Latex, która gwarantuje druk w najwyższej jakości w zakresie bezwonnych, ekologicznych, ostrych i jaskrawych wydruków. Idealnie nadaje się do dekoracji wnętrz. Dzięki atramentom na bazie wody HP Latex Inks wydruki są bezzapachowe. Atramenty te uzyskały certyfikat Sustainable Product Certification firmy UL. Wiele oferowanych przez nas tapet, na których można drukować z wykorzystaniem technologii HP Latex ma certyfikaty środowiskowe, niepalności oraz atesty PZH. Współpracujemy z architektami wnętrz, dekoratorami oraz firmami budowlanymi zajmującymi się wykańczaniem wnętrz. Zapraszamy również do naszego sklepu online z ponad 40 milionami zdjeć i wzorów. Szukasz inspiracji? Zajrzyj na www.fotoboard.com.pl

Najnowsza technologia drukuHP Latex  jest wysoce odporna na zarysowania oraz promieniowanie UV ( przewyższa parametrami trwałość wydruków z twardego solwentu przy zachowaniu nieporównywalnie lepszej jakości druku).
Możliwości produkcyjne: 50 m2/h (tryb foto HI quality) - 75 m2/h (tryb produkcyjny) = 1200 m2 - 1800 m2/24h
Park maszynowy: najnowsze innowacyjne plotery do druku lateksowego HP drukujące w jakości fotograficznej. Precyzyjne plotery tnąco - frezujące po obrysie marki ZUND oraz SUMMA. Niezawodne laminatory KALA Mistral.
Doświadczenie: 17 lat w branży 


Produkty