Wydruki lateksowe na foliach 3M™ z gwarancją MCS™ | Avery® | Neschen | LG Hausys | HP

Najnowsza technologia druku: HP latex trzeciej generacji wysoce odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV ( przewyższa parametrami trwałość wydruków z twardego seolwentu przy zachowaniu najwyższej jakości foto, nawet w trybach produkcyjnych).
Możliwości przerobowe: 50 m2 (tryb HQ - foto quality) - 75 m2/h (tryb produkcyjny) = 1200 m2 - 1800 m2/24h
Park maszynowy: najnowsze innowacyjne plotery do druku w technologii HP latex III generacji drukujące w jakości fotograficznej. Precyzyjne plotery tnące po obrysie marki SUMMA. Niezawodne laminatory KALA Mistral.
Doświadczenie: 17 lat w branży.


3M MCS Warranty logo

Jesteśmy certyfikowanym producentem nadruków lateksowych na foliach 3M objętych gwarancją 3M™ MCS™ Warranty

Drukarnia DPSdruk.pl jest własnością Agencji Reklamowej CONTACT, która jako druga firma w Polsce spełnia wysokie normy jakościowe i pozytywnie przeszła cały proces certyfikacji programu 3M™ MCS™ Warranty. Nasze wydruki w technologii  HP latex na foliach 3M™ są objęte międzynarodową gwarancją tego producenta: folie 3M i laminaty ochronne 3M na zatwierdzonych drukarkach, w tym HP Latex.

 

Monomoreczna (krótko i średnio okresowa) folia samoprzylepna na powierzchnie płaskie:

 

Avery® MPI seria 3000 to bardzo dobrej jakości monomeryczna folia 95 mic. Dostępna w wersjach:  biała połysk lub biała mat oraz transparentna połysk.
Avery® jest światowym liderem w produkcji monomerowych samoprzylepnych folii z trwałym klejem. Doskonała do wysokiej jakości nadruku. Charakteryzuje się prostą aplikacją na powierzchnie płaskie oraz lekkie przetłoczenia, doskonałą przyczepnością do powierzchni typu PCV, blacha ocynk, szkło. W przypadku dużego narażenia na UV oraz uszkodzenia polecamy zalaminowanie dedykowanym do tej folii Laminatem Avery® DOL seria 3000 (połyks lub mat), który idealnie zabezpieczy nasz wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zastosowanie: Krótko i średnio okresowe plansze i szyldy - naklejki na szyby, plexi, pcv, blachę ocynk, witryny sklepowe. Ekonomiczne zastosowanie do wyklejania samochodów o płaskich powierzchniach (np. dostawcze bez przetłoczeń), często stosowana do ekonomicznego wyklejania autobusów i tramwai.

Materiał Wydruk wielkoformatowy. Materiał plus wydruk.

Avery® MPI seria 3000:

 

MPI 3000 Gloss White

MPI 3020 Matt White

MPI 3040 Gloss Transparent
 

Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex.
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
33 zł 28 zł Negocjujemy indywidualnie.
Cena netto za 1 m2 wydruk w technologii druku solwentowego.
1- 10 m2 10 - 200 m2 Powyżej 200 m2
30 zł 25 zł 15 zł

Karta techniczna produktu: ds_avery_MPI_3000_en.pdf
Strona producenta: http://graphics.averydennison.eu/

 

Neschen EASY DOT Mat to folia umożliwiająca łatwą i szybką aplikację bez udziału grupy specjalistów - nawet przy wyklejaniu dużych powierzchni! W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość poprawki bez szkody dla końcowego efektu. Można ją wielokrotne przeklejać bez utraty właściwości klejących materiału. Materiał idealny do aplikacji: P.O.S., witryn sklepowych, stoisk targowych z PCV, dekoracji wnętrz i mebli, wewnętrznej reklamy i oznakowań. Folia monomeryczna z PCW o grubości 100 µm. Dostępna w wersji białej: połysk lub mat oraz clear mat. Dedykowana do zadruku tuszami lateksowymi. Wysoka jakość kolorów, do aplikacji na proste i lekko zakrzywione powierzchnie. Bardzo elastyczna. Mocny klej folii nie reaguje chemicznie w kontakcie z tuszem. Klej punktowy Easy Dot nadaje produktowi delikatny efekt struktury karbonu, który z biegiem czasu zniknie. Po paru tygodniach klej rozprowadzi się po całej powierzchni równomiernie, a naklejka stanie się idealnie płaska.

Posiada specjalny klej DOT - klej umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz ewentualne przeniesienie aplikacji w inne miejsce bez utraty właściwości klejących materiału.  
Folia posiada atest niepalności B1 i M1.

Uwaga!
W przypadku tej folii stosujemy zabezpieczenie laminatem płynnym AMT ART Verniks.

Zastosowanie: Materiał idealny do aplikacji: P.O.S., witryn sklepowych, stoisk targowych z PCV, dekoracji wnętrz i mebli, wewnętrznej reklamy i oznakowań.Folie można stosować również jako fototapetę samoprzylepną.

Materiał Wydruk wielkoformatowy latexowy. Materiał plus wydruk

Neschen EASY DOT Mat 
(połysk i clear mat dostępne na zamówienie)

Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex.
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
45 zł 40 zł Negocjujemy indywidualnie.

Karta techniczna produktu: solvoprint-easy-dot.pdf Certyfikaty niepalności: certyfikat-niepalnosci-m1.pdf certyfikat-niepalnosci-b1.pdf
Strona producenta: www.neschen.com


3M MCS Warranty logoMonomeryczna kalandrowana folia na powierzchnie płaskie (również na ściany - jako fototapeta)

 

3M™ Scotchcal™ Graphic Film IJ25​-10R i IJ25-20R to monomeryczna, kalandrowana folia średniookresowa do druku cyfrowego, 100 μm (mic). Klej akrylowy, usuwalny. Gwarantuje doskonałą trwałość i jakość druku. Polecana na wymagające ekspozycje zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne do druku w technologii lateksowej. Jedną z głównych zalet folii jest  możliwość jej stosowania i łatwej aplikacji bez laminatu (ze względu na sztywność folii). Trwałość folii bez laminatu do 3 lat. Można zalaminować Laminatem Avery® DOL 3000 lub laminatem polimerowym Ikonos Profiflex LAM-PRO MPT/MPG (MPT-mat/MPG-błysk) LP75+, który idealnie zabezpieczy wydruk i przedłuży jego żywotność przy ekspozycji na zewnątrz. (Producent zaleca droższy laminat: 3M™ Scotchcal™ serii 40-114 transparentny błysk, 40-124 transparentny mat)

Zastosowanie: średniookresowe okresowe plansze i szyldy - naklejki na szyby, plexi, pcv, blachę ocynk,. Ekonomiczne zastosowanie do wyklejania samochodów o płaskich powierzchniach. (np. dostawcze bez przetłoczeń),.

Uwaga! 3M™ Scotchcal™ Graphic Film IJ25​ można z powodzeniem stosować jako fototapetę samoprzylepną do naklejania bezpośrednio na gładką, zagruntowaną ścianę.

Materiał Wydruk wielkoformatowy. Materiał plus wydruk.

3M™ Scotchcal™ Graphic Film

IJ25​-10R - biała błysk z usuwalnym klejem czułym na nacisk.

 IJ25-20R  - biała mat z usuwalnym klejem czułym na nacisk

Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex.
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
55 zł 50 zł  Negocjujemy indywidualnie.
Cena netto za 1 m2 wydruk w technologii druku solwentowego.
10 - 50 m2 50 - 100 m2 Powyżej 100 m2
45 zł 40 zł 39 zł

Karta techniczna produktu: 3M_IJ25_product_biuletyn.pdf
Strona producenta: www.3Mgraphics.com

 

3M MCS Warranty logoPolimeryczna, długookresowa folia samoprzylepna na powierzchnie płaskie i delikatne zaoblenia:

 

3M™ Controltac™ Print Film 40C-10R and 40C-20R to polimeryczna folia średniookresowa do druku cyfrowego, 85 μm (mic). Klej akrylowy, usuwalny lub permanentny, szary lub transparentny, typu Comply™. Trwałość 7 lat. Rozciągliwość 130%.
3M™ Controltac™ Print Film 40C –  Gwarantuje doskonałą trwałość i jakość druku. Polecana na wymagające ekspozycje zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne do druku w technologii lateksowej np. grafika samochodowa, reklama zewnętrzna, grafika dekoracyjna na szybach. Jedną z głównych zalet folii jest oferowanie wysokiej jakości, braku problemów z drukiem bez względu na nasycenie kolorów. Trwałość folii do 7 lat. Polecamy zalaminowanie Laminatem Avery® DOL 3000 lub laminatem polimerowym Ikonos Profiflex LAM-PRO MPT/MPG (MPT-mat/MPG-błysk) LP75+, który idealnie zabezpieczy wydruk i przedłuży jego żywotność przy ekspozycji na zewnątrz. (Producent zaleca droższy laminat: 3M™ Scotchcal™ serii 40-114 transparentny błysk, 40-124 transparentny mat)

Zastosowanie: Długookresowe okresowe plansze i szyldy - naklejki na szyby, plexi, pcv, blachę ocynk, witryny sklepowe. Ekonomiczne zastosowanie do wyklejania samochodów o płaskich powierzchniach i delikatnych zaobleniach (np. dostawcze bez przetłoczeń), często stosowana do ekonomicznego wyklejania autobusów i tramwai.

Uwaga! 3M™ Controltac™ Print Film 40C można z powodzeniem stosować jako fototapetę samoprzylepną do naklejania bezpośrednio na gładką, zagruntowaną ścianę.

Materiał Wydruk wielkoformatowy. Materiał plus wydruk.

3M™ Controltac™ Print Film 40C

IJ 40C-10R - biała błysk 
z usuwalnym, szarym klejem Comply™

IJ 40C-20R  - biała mat
z usuwalnym, szarym klejem Comply™

Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex.
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
65 zł 60zł Negocjujemy indywidualnie.
Cena netto za 1 m2 wydruk w technologii druku solwentowego.
10 - 50 m2 50 - 100 m2 Powyżej 100 m2
55 zł 50 zł 45 zł

Karta techniczna produktu: product-bulletin-40c.pdf
Strona producenta: www.3Mgraphics.com

 

Polimeryczna folia Ikonos Profiflex PRO GPT P80+ to ekonmiczne i relatywnie tanie rozwiązanie polskiego producenta. Trwałość 5-7 lat. Biała polimerowa folia PVC najwyższej jakości do aplikacji średniookresowych zewnętrznych, jak i długookresowych wewnętrznych. Folia zapewnia wysoką jakość druku oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów.Grubość 80 mikronów, Wykończenie: biały błysk  z przezroczystym klejem trwałym. Polecamy zalaminowanie Laminatem Avery® DOL 3000 lub laminatem polimerowym Ikonos Profiflex LAM-PRO MPT/MPG LP75+, który idealnie zabezpieczy wydruk i przedłuży jego żywotność przy ekspozycji na zewnątrz.

Zastosowanie: Długookresowe okresowe plansze i szyldy - naklejki na szyby, plexi, pcv, blachę ocynk, witryny sklepowe. Ekonomiczne zastosowanie do wyklejania samochodów o płaskich powierzchniach i delikatnych zaobleniach (np. dostawcze bez przetłoczeń), często stosowana do ekonomicznego wyklejania autobusów i tramwai.

Materiał Wydruk wielkoformatowy latexowy. Materiał plus wydruk

Ikonos Profiflex PRO GPT P80+ 

Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex. Szerokość brytu: 137 cm. Cena netto dotyczy 1 m2, przy założeniu wykorzystania całej szerokości tj. 137 cm (minus 5mm marginesu), czyli 109,60 zł netto za 1 mb
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
40 zł 35 zł Negocjujemy indywidualnie.

Karta techniczna produktu: ikonos_profiflex_pro_gpt_p80+_pl.pdf
Strona producenta: http://ikonos.pl/pl


Samochodowa folia wylewana na przetłoczenia:

 

Ekonomiczna Folia wylewana Ikonos Cast 38 to to ekonmiczne i relatywnie tanie rozwiązanie polskiego producenta. Biała, wykończona w połysku o grubości 50 mikronów - samoprzylepna folia wylewana do aplikacji samochodowych, z szarym klejem, do oklejania w pełnym 3D, z powiększoną ilością kleju do zastosowań w najtrudniejszych miejscach. Bardzo dobre właściwości wchłaniania atramentu oraz szeroki gamut kolorystyczny. Trwałość ekspozycji około 5 lat. Do tej folii producent zaleca stosowanie laminatu wylewanego 50 mikronów LamCast Ikonos ( transparentny - błysk ).

Zastosowanie: Długookresowe pełno barwne grafiki na pojazdach, środkach transportu. Używana również przy dużych formatach. Można aplikować na podłoża płaskie i przetłaczane, także nitowane.

Materiał Wydruk wielkoformatowy latexowy. Materiał plus wydruk
Ikonos Cast 38 Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex. Dostępne szerokości: 135 lub 150 cm
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
65 zł 58 zł Negocjujemy indywidualnie.

Strona producenta: http://ikonos.pl/pl

 

3M MCS Warranty logo3M™ Controltac™ IJ180Cv3-10 Comply™ v3 to najwyższej jakości wszechstronna wylewana Folia o grubości 50 mikronów, do druku cyfrowego – długookresowa o trwałości 10 lat  - rozciągliwość 125%. Wykończenie folii: biały błysk  z pozycjonowalnym aktywowanym przez docisk klejem Comply™ wersja 3. Posiada niewidoczne kanaliki odpowietrzające ułatwiające i przyspieszające aplikacje.

Powierzchnia folii doskonale przyjmuje druk, dając jednolite krycie, subtelne przejścia tonalne i ostre kontury prac. Wybitna, największa na rynku, elastyczność folii czyni ten produkt doskonałym zarówno do aplikacji na najtrudniejszych powierzchniach włącznie z dwukierunkowymi przetłoczniami. Właściwości folii powodują, że jest ona najlepszym materiałem aplikowanym na najtrudniejsze pojazdy. Wyposażona jest w szary, repozycjonowalny klej akrylowy typu Controltac, który zapewnia świetne właściwości kryjące folii bez prześwitów. Klej jest aktywowany przez docisk co pozwala na przesuwanie grafiki podczas aplikacji aż do momentu uzyskania jej właściwego położenia. Dodatkowym atutem jest też szybkie i bez pozostałości kleju usuwanie folii z karoserii poprzez podgrzanie, np. po zakończeniu ekspozycji reklamy. 

Uwaga!
Nie polecamy stosowania zadrukowanej folii na pojazdach bez laminacji. Zalecamy zastosowanie laminatu wylewanego. Do tej folii stosujemy sprawdzony laminat wylewany 3M™ SCOTCHCAL™ 8518 ( transparentny - błysk ) lub na zamówienie 3M™ SCOTCHCAL™ 8520 ( transparentny - mat ).

Zastosowanie: Długookresowe pełno barwne grafiki na pojazdach, środkach transportu. Używana również przy dużych formatach. Można aplikować na podłoża płaskie i przetłaczane, także nitowane.

PROMOCJA: Folia ij180cv3-10 COMPLY w zesatwie z dedykowanym laminatem 3M.

Polecamy: Folia wylewana 3M™ Controltac™ IJ180Cv3-10 Comply™ v3 + laminat wylewany 3M™Scotchcal™ 8518 = Stara cena: 120 zł netto / m2
NOWA CENA: 99 zł netto/m2

Zestaw objęty gwarancją 3M™ MCS™ Warranty

Materiał Wydruk wielkoformatowy latexowy. Materiał plus wydruk
3M™ Controltac™ IJ180Cv3-10 Comply™ v3 Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex. Szerokość brytu: 137 cm. Cena netto dotyczy 1 m2, przy założeniu wykorzystania całej szerokości tj. 137 cm (minus 5mm marginesu), czyli 109,60 zł netto za 1 mb
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
80 zł 75 zł Negocjujemy indywidualnie.

Karta techniczna produktu: IJ180_180Cv3.pdf
Strona producenta: www.3Mgraphics.com


3M MCS Warranty logoNOWOŚĆ! Wylewana folia graficzna 3M™ Envision™ 480Cv3 dedykowana do najtrudniejszych aplikacji.

Rewolucyjne rozwiązanie technologiczne, bardziej przyjazne dla środowiska.

Folia 3M™ Envision™ 480Cv3 to nie tylko folia bez PCV, ale również zupełnie nowa odpowiedź na najtrudniejsze powierzchnie do aplikacji oraz wyzwania klimatyczne. Folie do zadruku 3M™ Envision™ łączą najlepsze cechy takich kluczowych produktów premium jak IJ180Cv3, IJ380Cv3  do głębokich przetłoczeń doskonale sprawdzają się zarówno w aplikacji na pojazdach, przyczepach i łodziach a także na tynkach strukturalnych. Jej kluczowe cechy to rozciągliwość aż do 150%, możliwość aplikacji w wysokich i w niskich temperaturach, łatwość aplikacji i usuwania, możliwość repozycjonowania oraz wyjątkowa wytrzymałość. Wszystko to przy zachowaniu proekologicznego charakteru.

Nowe cechy i korzyści:  o połowę szybsza aplikacja na przetłoczeniach, dopasowanie na żądanie, rozciągliwość do 150%, jeszcze prostsza aplikacja – nawet w ekstremalnych
temperaturach, wyjątkowy połysk, przejrzystość laminatu 8548G i żywe kolory, odporność laminatu na zarysowania podczas aplikacji, szybsze usuwanie, większa odporność na rozdarcia, zielone rozwiązanie – folia bez PCW, folia bez ftalanów, częściowo wykonana z biodegradowalnych materiałów, produkowana przy użyciu o 60% mniej rozpuszczalników, produkowana bez użycia chloru i metali ciężkich.

Plus innowacje 3M, które już znasz (z folii IJ180Cv3, IJ380Cv3) i cenisz: klej Comply v3 umożliwia łatwe usuwanie powietrza spod zaaplikowanej folii, doskonała jakość wydruku, możliwość przesuwania, repozycjonowanie, trwałe dopasowanie po wygrzaniu, poczucie bezpieczeństwa dzięki produktom 3M, gwarancja w programie 3M™ MCS™ – najszersza gwarancja na gotową grafikę w całej branży. Daje poczucie bezpieczeństwa producentom i klientom końcowym. Więcej o gwarancjach 3M dowiesz się na stronie: www.3M.pl/reklama
 

Uwaga!
Nie polecamy stosowania zadrukowanej folii bez laminacji. Zalecamy zastosowanie laminatu wylewanego. Do tej folii stosujemy dedykowany laminat wylewany 3M™ Envision™ 8548G.

Zastosowanie: Uniwersalna folia graficzna - reklama na pojazdach, łodziach, na tynkach strukturalnych oraz wielu innych powierzchniach o głębokich przetłoczeniach.

Materiał Wydruk wielkoformatowy latexowy. Materiał plus wydruk
Folia 3M™ Envision™ 480Cv3 Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex. Szerokość brytu: 137 cm. Cena netto dotyczy 1 m2, przy założeniu wykorzystania całej szerokości tj. 137 cm (minus 5mm marginesu), czyli 135,63 zł netto za 1 mb
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
99 zł 95 zł Negocjujemy indywidualnie.

Karta produktu: 3M_Envision_480Cv3_PL.pdf   Broszura: 480Cv3_Brochure_EU.pdf  Instrukcja montażu: instruction-bulletin-480cv3.pdf    
Strona producenta: www.3Mgraphics.com

Wykonujemy usługi wyklejania folią 3M™ Envision™ 480Cv3 zewnetrznych fasad budynków. Aplikacja na ceglaną ścianę lub tynk strukturalny! Wyklejamy folią budynek od zewnątrz,  Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bezpośredniego tel. 501 493 107


Folia okienna One Way Vision:

ImagePerfect™ IP 2701 perforated Window OWV Film, 60/40, 140μ to perforowana na całej powierzchni folia do grafiki okiennej. Po naklejeniu na szybę od strony aplikacji widoczna jest grafika. Dzięki perforacji, przy spojrzeniu od tyłu widzimy co znajduje się po drugiej stronie - widoczność ograniczona jest tylko w niewielkim stopniu. Trwałość do 2 lat na zewnątrz.

Zastosowanie: Folia ta znalazła szerokie zastosowanie na środkach komunikacji miejskiej, w witrynach sklepowych, szklanych elewacjach biurowych, salonach oraz na stacjach benzynowych.

Materiał Wydruk wielkoformatowy solwentowy. Materiał plus wydruk.
ImagePerfect™ IP 2701 perforated Window OWV Film, 60/40, 140μ Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex.
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
40 zł 35 zł Negocjujemy indywidualnie.
Cena netto za 1 m2 wydruk w technologii druku solwentowego.
10 - 50 m2 50 - 200 m2 Powyżej 200 m2
35 zł 30 zł Negocjujemy indywidualnie.

Karta techniczna produktu: datasheet_IP2701_UK_tcm34-5504.pdf
Strona producenta: www.spandex.com


Folia do podświetleń - backlite:

 

LG Hausys LD4910  to wysokiej jakości samoprzylepna 5-letnia, polimerowa , biała folia PVC, translucentna , matowa przeznaczona do pełokolorowego druku grafiki podświetlanej. Idealnie przyjmuje barwy, a dzieki zastosowaniu technologii druku latexowego oraz specjalnie dobranych profili kolorystycznych, nie blednie podczas podświetlenia zachowując nasycone kolory.

Uwaga!
Polecamy zalaminowanie folii Laminatem Avery® DOL seria 3000 (połyks lub mat), który idealnie zabezpieczy nasz wydruk i przedłuży jego żywotność przy ekspozycji na zewnątrz przynajmniej o kolejne 3 lata.

Zastosowanie:  tablice reklamowe podświetlane, citylighty, lightboxy, kasetony, płaskie i nierówne powierzchnie

Materiał Wydruk wielkoformatowy latexowy. Materiał plus wydruk
LG Hausys LD4910 Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex.
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
65 zł 60 zł Negocjujemy indywidualnie.

Karta techniczna produktu: LD4910_Print_en.pdf Broszura: LD4910_en.pdf Instrukcja aplikacji: Installation_Guide_Printing_Media_en.pdf
Strona producenta: http://sign.lghausys.eu

 


HP Backlit Polyester Film  to sztywna - 285 g/m2 - matowa folia PET, poliestrowa (bez kleju) przeznaczona do grafiki podświetlanej, gwarantuje wysokiej jakości, przyciagajacy uwagę efekt graficzny. Drukowana technologią lateksową zapewnia ostrą, bogatą kolorystykę i umożliwia szybką wymianę reklamy w miejscach sprzedaży. Grafika na folii jest sucha i przygotowana do użycia natychmiast po wydrukowaniu.

Uwaga!
Polecamy zalaminowanie folii Laminatem Avery® DOL seria 3000 (połyks lub mat), który idealnie zabezpieczy nasz wydruk i przedłuży jego żywotność przy ekspozycji na zewnątrz przynajmniej o kolejne 3 lata.

Zastosowanie:  tablice reklamowe podświetlane, citylighty, lightboxy, kasetony, płaskie i nierówne powierzchnie, podświetlane ramki i tablice OWZ.

Materiał Wydruk wielkoformatowy latexowy. Materiał plus wydruk
HP Backlit Polyester Film Cena netto za 1 m2  wydruk w technologii druku lateksowego - HP latex.
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
90 zł 85 zł Negocjujemy indywidualnie.

Karta techniczna produktu: HP_backlit_polyester_film_en.pdf
Strona producenta:www.hp.com