Jakość bez kompromisów

Jakość bez kompromisów - otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości trwałych, ostrych, bezwonnych i ekologicznych wydruków wielkoformatowych w technlogii HP Latex, wyłącznie na oryginalnych materiałach. Nasz park maszynowy to połączenie amerykańskiego know how, japońskiej precyzji oraz francuskiej technologii.

Możliwości przerobowe: 50 m2/h (tryb foto quality) - 75 m2/h (tryb produkcyjny) = 1200 m2 - 1800 m2/24h

Park maszynowy: najnowsze innowacyjne plotery do druku lateksowego HP drukujące w jakości fotograficznej. Precyzyjne plotery tnące po obrysie marki SUMMA. Niezawodne laminatory KALA Mistral. 

Doświadczenie: 16 lat w branży.


Certyfikowana Drukarnia 3M™ MCS™ Warranty Qualified Manufacturer

 

3M MCS Warranty logo

Jesteśmy certyfikowanym producentem nadruków lateksowych na foliach 3M objętych gwarancją 3M™ MCS™ Warranty.

Drukarnia DPSdruk.pl jest własnością Agencji Reklamowej CONTACT, która jspełnia wysokie normy jakościowe i pozytywnie przeszła cały proces certyfikacji programu 3M™ MCS™ Warranty. Nasze wydruki w technologii HP latex na foliach 3M™ są objęte międzynarodową gwarancją tego producenta: folie 3M i laminaty ochronne 3M na zatwierdzonych drukarkach, w tym HP Latex.

 
 
 

3M Endorsed Vehicle Graphics Installer

.

Świadczymy usługi aplikacji drukowanych przez nas grafik. Reklamowe oklejanie pojazdów: samochodów, motocykli, łodzi, statków, pociagów, samolotów itd.. Wykonujemy zmianę koloru auta foliami 3M z serii 1080.

Najwyższą jakość gwarantuje prestiżyowy tytuł 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer nadawany najlepszym aplikatorom folii samochodowych.

 

 

Certyfikowana drukarnia wielkoformatowa 3M™ MCS™

Dodatkowe materiały wideo


Najnowsza technologia druku HP Latex.

3M MCS Warranty logo

HP latex

Ekologia i innowacyjność.
 

Wysoce odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV ( przewyższa parametrami trwałość wydruków z twardego solwentu). Drukujemy w technologii wielkoformatowego druku lateksowego na najnowżych ploterach marki HP latex. Jest to obecnie najlepsza dostępna technologia druku wielkoformatowego na świecie. Atramenty HP Latex są tworzone na bazie wody i łączą w sobie najlepsze cechy atramentów na bazie rozpuszczalników (solwentów) i wody. Zapewniają one bardzo dużą odporność na zarysowanie oraz trwałość na promieniowanie UV - ponad 5 lat bez zabezpieczania laminatem (trwałość wyższa niż przy twardym solwencie). Niewątpliwym atutem jest ponad przeciętna, bardzo wysoka jakość. Wydruki wykonywane za pomocą atramentu HP Latex wysychają całkowicie wewnątrz drukarki i stanowią trwały obraz, który można w zależności od potrzeb, od razu eksponować, lub laminować, wykańczać, wysyłać.

Technologia HP Latex oferuje niezwykle szerokie możliwości tworzenia wydruków umieszczanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, znacznie przekraczające to, co można osiągnąć na tradycyjnych drukarkach ekologicznych lub z atramentem na bazie wody. Druk w najwyższej jakości w zakresie bardzo trwałych, bezwonnych, ekologicznych, ostrych i jaskrawych wydruków idealnie nadaje się do dekoracji wnętrz (fototapetyobrazy na płótnie canvas), trwałych oznakowań zewnętrznych (szyldy, banery, siatki, oklejanie samochodów, autobusów,  oraz wyklejanie zewnętrzych tynków oraz cegieł, backlit, citylight) oraz wewnętrznych. Bezwonne wydruki spełniają wysokie normy w zakresie ochrony środowiska - idealne do hoteli, restauracji, kawiarni, szpitali, przedszkoli, szkół, mieszkań. Trwałość materiałów jest lepsza niż w przypadku atramentów z rozpuszczalnikiem eco, a nawet twardego solwentu. Grafiki przez nas drukowane w technologii HP latex mają gwarancję 3M™ MCS™.

Strona producenta: www.hp.com

Wielkoformatowe wydruki lateksowe skierowane są do klientów świadomych ekologicznie. Atramenty HP Latex posiadają certyfikaty UL ECOLOGO, GREENGUARD Children&Schools oraz wkłady atramentowe z certyfikatem Eco Mark.

GREENGUARD ENVIRONMENTAL INSTITUTE (GET) Produkty HP posiadają certyfikat GREENGUARD CHILDREN & SCHOOL - można je stosować nawet w takich miejscach jak szkoły, placówki służby zdrowia i restauracje.
FSC (Forest Stewardship Council) to pierwszy i chyba najbardziej rozpoznawalnym globalnie systemem certyfikacji lasów i produktów drzewnych. Propaguje ekologiczne, społeczne i ekonomicznie uzasadnione metody zrównoważonej gospodarki leśnej na całym świecie.
Oeko-Tex to wiodący na świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Towary i produkty posługujące się tym znakiem są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka, takich jak: pestycydów i barwników alergicznych.
Atramenty HP Lateks otrzymały nagrodę BERTL'S BEST w kategorii: innowacyjne i przyjazne dla środowiska technologie związane z tuszami. BERTL to niezależne laboratorium badawcze, którego celem jest dostarczanie obiektywnych raportów oceny produktów i analiz porównawczych kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i systemów druku cyfrowego oraz druku czarno-białego.
Tusze Lateksowe HP są zgodne ze standardami Nordic Ecolabel (Nordic Swan) Nordic Ecolabel to organizacja, która ustala standardy dla komercyjnego zarzadzania środowiskiem i przyznaje punkty dla ambitnych projektów ekologicznych.  Kryteria kryjące się za symbolem Nordic Swan określają takie aspekty produkcji jak rodzaj podstawowych komponentów, energia, zużycie wody, zarządzanie odpadami, udział certyfikowanych komponentów oraz możliwości recyklingu produktów.

Dodatkowe materiały wideo


Jesteśmy producentem wydruków wielkoformatowych.

 

GWARANTUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ zlecenia i świadomą odpowiedzialność naszego zespołu za każdy etap jego realizacji. Wykonujemy: wysokiej jakości wydruki w technologii HP latex na foliach samoprzylepnych 3M™. Fototapety, materiały do wystroju wnętrz, alupanele naścienne dibond, nadruki na tkaninach, obrazy na płótnie, folie podłogowe, samochodowe folie wylewane, fotografie w najwyżej jakości na wystawy, plakaty wielkoformatowe, rollupy i systemy wystawiennicze, tablice backlite, billboardy, banery i siatki mesh.

 • Fototapety,
 • materiały do wystroju wnętrz,
 • alu ekrany naścienne dibond
 • nadruki na tkaninach,
 • obrazy na płótnie,
 • folie,
 • samochodowe folie wylewane,
 • fotografie w najwyżej jakości na wystawy,
 • plakaty wielkoformatowe,
 • rollupy i systemy wystawiennicze,
 • tablice backlite
 • billboardy, banery i siatki mesh.

Oferujemy usługi aplikacji oraz oklejania: flot, pojazdów, witryn sklepowych, tablic, naklejanie na pcv, billboardy, plafony, totemy, konstrukcje reklamowe wraz z montażem.
Drukujemy na oryginalnych i sprawdzonych materiałach:

Tekstylia

Możliwość druku na wielu różnych tekstyliach, w tym niepowlekanych i naturalnych (np: płótno 100% bawełny). Metoda łatwa w porównaniu z technikami sublimacji barwnikowej.

Tapety i płótna, fototapety

Tapety i płótna

Bezwonne wydruki spełniają wysokie normy w zakresie ochrony środowiska - idealne do hoteli, restauracji, szkół, mieszkań. Łatwe w użyciu rozwiązanie HP WallArt - www.hpwallart.com

plakaty do punktów sprzedaży

Plakaty do punktów sprzedaży

Niższe koszty przy zachowaniu wysokiej jakości. Znakomite wyniki na papierach każdego typu, w tym tanich papierach niepowlekanych oraz offsetowych.

gabloty reklamowe - backlits

Gabloty reklamowe - backlits

Wysokiej jakości elementy podświetlane. Wydruki o wysokiej rozdzielczości do 1200 dpi. Żywe i nasycone kolory. Szeroka gama materiałów do podświetlanych wydruków: papier, folia, polipropylen oraz tekstylia używane np. do podświetlenia napinanych sufitów podwieszanych.

banery zewnętrzne i okazjonalne

Banery zewnętrzne i okazjonalne

Obrazy zasługujące na reprezentowanie najlepszych marek. Najwyższej jakości rezultaty na winylowych nośnikach samoprzylepnych i banerach. Wydruki reklamy zewnętrznej o trwałości do trzech lat - nielaminowane, i do pięciu lat - laminowane.

oklejanie pojazdów i grafiki

Oklejanie pojazdów i grafiki

Szybki wynik końcowy, nawet przy bardzo pilnych pracach. Laminowanie natychmiast po wydruku - bez konieczności czekania na wyschnięcie. Elastyczna warstwa atramentu dostosowująca się do złożonych powierzchni.