Certyfikowana drukarnia wielkoformatowa 3M™ MCS™

3M MCS Warranty logo

Jesteśmy certyfikowanym producentem nadruków lateksowych na foliach 3M objętych gwarancją 3M™ MCS™ Warranty.

Drukarnia DPSdruk.pl jest własnością Agencji Reklamowej CONTACT, która spełnia wysokie normy jakościowe i pozytywnie przeszła cały proces certyfikacji programu 3M™ MCS™ Warranty. Nasze wydruki w technologii HP Latex na foliach 3M™ są objęte międzynarodową gwarancją tego producenta: folie 3M i laminaty ochronne 3M na zatwierdzonych drukarkach, w tym HP Latex.

 

The 3M™ MCS™ Warranty – the protection promise for your branding. 

Obietnica jakości 3M jest prosta: dostarczyć niezawodnych, trwałych i objętych kompleksową gwarancją  rozwiązań graficznych firmom na całym świecie.

3M™ MCS™ to pierwsza i najszersza na rynku reklamowym gwarancja, która zapewnia optymalne zachowanie grafiki w całym okresie objętym gwarancją. Wybierając produkty z gwarancją 3M ™ MCS ™ masz absolutną pewność, co do grafik na wydrukach wielkoformatowych wewnętrznych i zewnętrznych. Możesz mieć pewność, że wszystkie składniki użyte do produkcji grafiki zostały zaprojektowane i dobrane w celu uzyskania optymalnej wydajności, oraz że zostały przetestowane pod względem funkcjonalności i trwałości. 3M™ stosuje swoje produkty w najbardziej zróżnicowanych warunkach klimatycznych, a zatem jest w stanie dostarczyć wiarygodnych oświadczeń co do ich trwałość we wszystkich krajach świata. 

3M udziela gwarancji na gotowe grafiki na folii 3M, laminatach oraz wydajności atramentu HP Latex. Jest to najbardziej kompleksowa gwarancja w branży LFP (Large Format Printing). Ponadto, Autoryzowany Partner 3M, który produkuje grafiki został zakwalifikowany zgodnie z gwarancją 3M ™ MCS ™ i spełnia wysokie wymogi stawiane przez krajowe i międzynarodowe marki.

Jakie mogą być wykonane grafiki zgodnie z gwarancją 3M ™ MCS ™? Grafiki promocyjne na podłogach, pojazdach i budynkach, szyldach i tablicach, obrandowanie marki w punkcie sprzedaży, na targach - 3M oferuje szeroką gamę produktów i innowacje aby zapewnić Państwu idealne rozwiązanie dla praktycznie każdego rodzaju aplikacji. Dla długoterminowych i krótkoterminowych zastosowań, do dekoracji wnętrz lub promocji na zewnątrz, dla małych budżetów i prestiżowych projektów.

Wybór produktu 3M objętego Gwarancją 3M™ MCS™ daje pewność, że wszystkie elementy grafiki zostały zaprojektowane i dobrane tak, aby uzyskać optymalny rezultat, a ich funkcjonalność i trwałość zostały gruntownie przetestowane. W 3M tworząc nowy produkt, poddajemy go odpowiednim testom, aby mieć pewność, że spełnia najwyższe jakościowe standardy. W praktyce oznacza to szereg testów i stosowne modyfikacje, a po ich wprowadzeniu kolejne badania, zarówno w laboratoriach, jak i w warunkach naturalnych. Rezultatem tego jest szeroka gama różnorodnych, wszechstronnych i innowacyjnych grafik dopasowanych do potrzeb i wymagań klientów.

3M MCS informacjeDzięki dokładnemu procesowi opracowywania i testowania produktu, firma 3M może zaoferować najszerszą na rynku reklamowym Gwarancję 3M™ MCS™, obejmując nią większość produkowanych folii i materiałów specjalistycznych. Wybierając produkty objęte gwarancją MCS mogą liczyć Państwo na najwyższą jakość wykonania i najszerszą dostępną na rynku gwarancję niezbędną, aby zbudować trwały i spójny wizerunek marki.

Zakres gwarancji 3M ™ MCS ™

Z gwarancją 3M ™ MCS ™ można liczyć na sprawdzony system uważnie produkowanych komponentów. W mało prawdopodobnym przypadku awarii grafiki, możesz być pewien, że Twoje roszczenie zostanie szybko załatwione. W ramach określonych gwarancją oraz okresu (który jest określony przez połączenie folii, laminatu, 

użytego tuszu, aplikacji i strefy klimatycznej) 3M przyczyni się do regeneracji uszkodzonej grafiki. Gwarancja 3M™ MCS™ daje pewność, że wszystkie komponenty użyte do produkcji grafik takie jak folia, tusz, klej, czy laminat zostały zaprojektowane i wzajemnie dopasowane tak, aby uzyskać optymalny rezultat, a ich funkcjonalność i trwałość w najtrudniejszych warunkach zostały gruntownie przetestowane. Gwarancja 3M™ MCS™ dotyczy gotowej grafiki a nie jej elementów składowych i jest to najszersza gwarancja na rynku. 

 


Certyfikowana drukarnia wielkoformatowa 3M™ MCS™