Certyfikowana drukarnia wielkoformatowa 3M™ MCS™

3M MCS Warranty logo

Jesteśmy certyfikowanym producentem nadruków lateksowych na foliach 3M objętych gwarancją 3M™ MCS™ Warranty.

Drukarnia DPSdruk.pl spełnia wysokie normy jakościowe i pozytywnie przeszła cały proces certyfikacji programu 3M™ MCS™ Warranty. Nasze wydruki w technologii HP Latex na foliach 3M™ są objęte międzynarodową gwarancją tego producenta: folie 3M i laminaty ochronne 3M na zatwierdzonych drukarkach, w tym HP Latex. Aktualne tabele 3M™ MCS™ publikowane są na stronie: http://multimedia.3m.com/

 
 

Pewność i zaufanie

Od ponad 40 lat Dział Materiałów do Reklamy Wizualnej 3M, pomaga wielu firmom na całym świecie z sukcesem budować pozycję swoich marek. Celem 3M jest dostarczanie niezawodnych, trwałych i objętych kompleksową gwarancją produktów najwyższej jakości, dopasowanych do potrzeb Klientów i odpowiednich do najbardziej wymagających warunków otoczenia.

Niezależnie od tego, czy działają Państwo na rynku globalnym, krajowym, czy lokalnym posiadanie partnera, któremu można zaufać i powierzyć wizerunek i promocję swojej marki, stanowi dużą wartość. Każdy, kto inwestuje w materiały promocyjne dla swojej firmy lub marki, chce mieć pewność, że dana inwestycja jest odpowiednio zabezpieczona. Dotyczy to każdej firmy, niezależnie od wielkości czy obszaru działalności. Grafiki reklamowe oferowane przez certyfikowanych partnerów 3M dają pewność takiej gwarancji.

 

Dlaczego warto?

Złudne jest przeświadczenie, że grafika - po jej wyprodukowaniu i zastosowaniu - pozostanie w idealnym stanie przez długie lata. Utrata jakości materiału i powstanie wad wraz z upływem czasu to naturalne procesy. Konsekwencja takiej utraty jakości mogą być jednak poważne - od obniżenia wydajności, poprzez koszty przestojów, aż po pogorszenie wizerunku marki oraz utratę zaufania Klientów.

 

Konsekwencje wyboru niewłaściwych materiałów:

  • Koszty produkcji i aplikacji reklamy
  • Koszty usunięcia wadliwej reklamy
  • Koszty aplikacji nowej reklamy
  • Stracone korzyści biznesowe
  • Utrata wizerunku marki
  • Utrata reputacji, antyreklama firmy
  • Stracony czas ekspozycji wadliwej reklamy

Głównymi przyczynami powstawania uszkodzeń materiałów graficznych są promieniowanie UV, ścieranie, zanieczyszczenie środowiska, agresywne środki czyszczące, a także chemiczne lub strukturalne zmiany zachodzące w samym materiale. Dokładna przyczyna uszkodzenia może być niezwykle trudna do ustalenia, zwłaszcza gdy w procesie produkcji grafiki połączono materiały pochodzące od różnych producentów.

Powszechne stosowane w branży oświadczenia dotyczące trwałości odnoszą się zwykle tylko do jednego elementu, np. farby, folii lub laminatu.

Efekty wyboru niewłaściwych materiałów:

Najszersza gwarancja na grafikę w branży

 

Gwarancja 3MTM MCSTM
- obietnica ochrony Twojej marki

3MTM MCSTM to pierwsza i najszersza na rynku reklamowym gwarancja, która zapewnia optymalne zachowanie grafiki w całym okresie ekspozycji. Jest to najbardziej kompleksowa gwarancja w branży. Daje pewność, że wszystkie komponenty użyte do produkcji grafiki takiej jak folia, tusz, klej, czy laminat zostały zaprojektowane i wzajemnie dopasowane tak, aby uzyskać optymalny rezultat, a ich funkcjonalność i trwałość w najtrudniejszych warunkach zostały gruntowanie przetestowane. W 3M tworząc nowy produkt, poddajemy go odpowiednim testom, aby mieć pewność, że spełnia najwyższe jakościowe standardy. Rezultatem tego jest szeroka gama różnorodnych, wszechstronnych i innowacyjnych grafik dopasowanych do potrzeb i wymagań Klientów.

 

Zakres Gwarancji 3MTM MCSTM

Dzięki Gwarancji 3M™ MCS™ możesz polegać na sprawdzonym systemie starannie opracowanych elementów. Natomiast w mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia wad materiału grafiki zyskujesz pewność błyskawicznego rozpatrzenia reklamacji. W ramach określonego okresu gwarancyjnego (ustalonego w oparciu o informacje na temat folii, metody drukowania i strefy klimatycznej) 3M współpracuje z autoryzowanym producentem w celu sprawnego usunięcia wadliwej grafiki, a następnie wyprodukowania i zainstalowania nowej. Autoryzowany partner 3M został zakwalifikowany zgodnie z wymogami gwarancji 3M™ MCS™ i spełnia wysokie wymogi stawiane przez krajowe i międzynarodowe marki.

Decydując się na Gwarancję MCS, zyskujesz całkowity spokój ducha, jeśli chodzi o wielkoformatowe grafiki reklamowe i materiały promocyjne do użytku zewnętrznego.

 


Certyfikowana drukarnia wielkoformatowa 3M™ MCS™ DPSdruk.pl