Wydruki na płótnie

Wszystkie wydruki na tekstyliach wykonujemy w technologii HP Latex, która oferuje niezwykle szerokie możliwości tworzenia wydruków umieszczanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, znacznie przekraczające to, co można osiągnąć na tradycyjnych drukarkach ekologicznych lub z atramentem na bazie wody. Oferujemy druk w najwyższej jakości w zakresie bardzo trwałych, bezwonnych, ekologicznych, ostrych i jaskrawych wydruków idealnie nadaje się do dekoracji wnętrz (obrazy na płótnie canvas),  Bezwonne wydruki spełniają wysokie normy w zakresie ochrony środowiska - idealne do hoteli, restauracji, kawiarni, szpitali, przedszkoli, szkół, mieszkań. W przypadku większych zleceń druku na płótnie lub produkcji obrazów - oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe. Na życzenie przesyłamy próbki. Zapraszamy również do naszego sklepu online z obrazami oraz fototapetami: www.fotoboard.com.pl

Najnowsza technologia drukuHP Latex  jest wysoce odporna na zarysowania oraz promieniowanie UV ( przewyższa parametrami trwałość wydruków z twardego solwentu przy zachowaniu nieporównywalnie lepszej jakości druku).

Możliwości produkcyjne: 50 m2/h (tryb foto HI quality) - 75 m2/h (tryb produkcyjny) = 1200 m2 - 1800 m2/24h
Park maszynowy: najnowsze innowacyjne plotery do druku lateksowego HP Latex drukujące w jakości fotograficznej. Precyzyjne plotery tnąco - frezujące po obrysie marki ZUND oraz SUMMA. Niezawodne laminatory KALA Mistral.
Doświadczenie: 17 lat w branży 


Produkty