Wydruki fotograficzne

Fotografie drukujemy w technologii wielkoformatowego druku lateksowego na najnowżych ploterach marki HP latex 360 - trzeciej generacji. Jest to obecnie najlepsza dostępna technologia druku wielkoformatowego na świecie. Atramenty HP Latex są tworzone na bazie wody i łączą w sobie najlepsze cechy atramentów na bazie rozpuszczalników (solwentów) i wody. Zapewniają one bardzo dużą odporność na zarysowanie oraz trwałość na promieniowanie UV Niewątpliwym atutem jest ponad przeciętna, bardzo wysoka jakość. Wydruki wykonywane za pomocą atramentu HP Latex wysychają całkowicie wewnątrz drukarki i stanowią trwały obraz, który można od razu eksponować na wystawach. Mamy duże doświadczenie przy druku fotografii na wernisaże i wystawy, gdzie liczy się wyjątkowa jakość wydruku oraz prawidłowe odzwierciedlenie nasycenia oraz kolorów. Zapraszamy do współpracy. Przy większych zamówieniach oferujemy jednostkowe wydruki próbne przed realizacją.

Fotograficzny Papier biały połysk 220g

ImagePerfect™ IP 2406 to papier fotograficzny o wysokiej gramaturze przeznaczony do zastosowania we wnętrzach. Świetne parametry druku, szeroka gama kolorów oraz głęboka czerń czynią z tego papieru idealny materiał do takich zastosowań jak fotografia artystyczna, wizytówki, zaproszenia, karty pocztowe, karty dań, dyplomy oraz wiele innych. Istnieje możliwość dodatkowego uszlachetnienia fotografii poprzez zalaminowanie błysk lub mat.

Zastosowanie: fotografia artystyczna. Wystawy zdjeć.

Materiał Wydruk wielkoformatowy. Materiał plus wydruk.
ImagePerfect™ IP 2406 Cena netto za 1 m2 tryb foto. Wydruk w technologii druku lateksowego
10 - 20 m2 powyżej 20 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
45 zł 39 zł Negocjujemy indywidualnie.

Karta techniczna produktu: Spandex_ImagePerfect_Datasheet_IP2406_tcm34-5468.pdf
Strona producenta: www.spandex.com


Papier Satynowy 200g/m2

ImagePerfect™ IP 2408 to ciężki papier satynowy (pół mat) ogólnego zastosowania, a także do druku wysokiej jakości zdjęć. Jest odporny na wodę i zarysowania. Przeznaczony do aplikacji wewnętrznych oraz krótkookresowych zewnętrznych.

Zastosowanie: Fotografie, Wystawy, Plakaty

Materiał Wydruk wielkoformatowy. Materiał plus wydruk.
ImagePerfect™ IP 2408 Cena netto za 1 m2 tryb foto. Cena netto za 1 m2 tryb foto. Wydruk w technologii druku lateksowego
1 - 10 m2 powyżej 10 m2 Ceny dla stałych klientów i Agencji Reklamowych
40 zł 35 zł Negocjujemy indywidualnie.

Karta techniczna produktu: Spandex_ImagePerfect_Datasheet_IP2408_tcm34-5470.pdf
Strona producenta: www.spandex.com