Powrót do aktualności »

Laminaty Architektoniczne 3M Di-Noc

05.01.2022
Laminaty Architektoniczne 3M Di-Noc

3M™ DI-NOC™ dekoracyjne laminaty architektoniczne to gama innowacyjnych, trwałych i stabilnych wymiarowo wielowarstwowych folii winylowych opracowanych z myślą o dekoracjach przestrzeni i renowacji istniejących wnętrz. Zapewniają nieograniczoną swobodę twórczą w dekoracji wnętrz i renowacji, podążanie za trendami w wystroju bez konieczności demontażu istniejących elementów wyposażenia. Wzornictwo DI-NOC oferuje ciepło słojów drewna, elegancki wygląd metalu, jednolite kolory czy chłodną esencję naturalnego kamienia. W kolekcji odnajdziemy serię MT Matte – to najnowocześniejsze rozwiązanie z technologią Matte Coatching Technology oferującą realistyczną teksturę i naturalny wygląd materiału. Laminaty 3M DI-NOC posiadają oznaczenie CE zgodnie z Dyrektywą o Wyrobach Budowlanych 89/106/ECC i są przetestowane zgodnie z EN 15102:2008 Dekoracyjne Okładziny Ścienne.

 

Laminaty Architektoniczne 3M Di-Noc
Energooszczędne folie okienne 3M
Folie dokoracyjne 3M Prestige
Grafiki Ścienne 

Zmiana wyglądu wnętrz nie musi wiązać się z remontem i koniecznością zamykania obiektów. Dzięki naszej ofercie, mogą Państwo odmienić wnętrze hotelu, biura, centrum konferencyjnego szybko efektownie i estetycznie. Certyfikowane materiały jak i akredytowani przez 3M aplikatorzy, gwarantują uzyskanie efektu na jak najwyższym poziomie.

 

Jeżeli szukasz certyfikowanych instalatorów 3M Di-Noc, potrzebujesz wyceny lub fachowego doradztwa - zapraszamy na naszą dedykowaną stronę: www.oklejaniewnetrz.pl Laminaty Architektoniczne 3M Di-Noc oraz grafiki ścienne 3M