Powrót do aktualności »

Dołącz do nas na Rema Days i zasiądź w jury Wrap!t Show!

06.02.2020
Dołącz do nas na Rema Days i zasiądź w jury Wrap!t Show!

Również w tym roku zapraszamy na nasze stoisko podczas targów Rema Days. Po raz kolejny prezentujemy się razem z naszymi strategicznymi partnerami: 3M oraz The Wrap Center. Podczas trwania eventu w dniach 12-14 lutego, na uczestników czekać będzie moc atrakcji – warsztaty Car Wrap Design z Rafałem Żmudą certyfikowanym trenerem 3M, projektantem Michałem Małachowskim oraz właścicielem naszej drukarni - Piotrem Kaczyńskim. Przedstawimy innowacyjne rozwiązania w zakresie druku wielkoformatowego, zaprezentujemy zastosowanie folii na nietypowych powierzchniach oraz konkurs Wrap!t Show.

W dniach 12-14 lutego, odbędzie się nowa odsłona konkursu Wrap!t, pod nazwą Wrap!t Show. W zawodach udział weźmie 5 drużyn, złożonych z aplikatorów posiadających certyfikat 3M Endorsed/ Preffered Installer.  Dla wszystkich zwiedzających oznacza to możliwość obserwowania mistrzów podczas oklejania sportowego auta dostarczonego przez Alpine Centre Katowice  -Alpine A110. Co ważne, wszystkie realizacje będzie można oceniać poprzez głosowanie na stronie konkursu www.wrapitring.pl. Projekty zadruków, wykonanych przez uczestników zostaną wydrukowane przez naszą drukarnię na folii 3M serii 180mC oraz zabezpieczone dedykowanymi laminatami 3M.

Nad przebiegiem zawodów czuwać będzie Rafał Żmuda – jedyny certyfikowany trener 3M w Polsce i światowej klasy specjalista, członek międzynarodowego stowarzyszenia Masters of Branding, sędzia konkursowy w ramach SEMA Show w Las Vegas. Rafał opowie również o wszystkim, co wiąże się z procesem szkolenia i zdobywania wiedzy w zakresie oklejania pojazdów. Dodatkowo, wspólnie z Michałem Małachowskim, znanym na całym świecie projektantem, kreatorem trendów i twórcą nietuzinkowych projektów grafik samochodowych, oraz Piotrem Kaczyńskim – CEO DPSdruk.pl.

Podczas targów uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, w trakcie których certyfikowani aplikatorzy z naszej drukarni okleją folią 3M™ LX480 ścianę z tynkiem strukturalnym, a to wszystko za sprawą innowacyjnej technologii, pozwalającej na dopasowanie się folii nawet do najbardziej wymagających powierzchni.

DPSdruk.pl wspólnie z partnerami –  3M Polska oraz Centrum Szkoleniowo- Egzaminacyjnym 3M – The Wrap Center, zaprasza do swojej strefy na 3 dni niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Stoisko 3M na targach Rema Days 2020 będzie można odwiedzić w dniach 12-14 lutego (stoisko M9, hala F).

Zapraszamy! Załączamy zaproszenie i ulotkę z agendą.