Powrót do aktualności »

Odwiedź nas na Rema Days 2019 i zobacz folie 3M w akcji!

25.01.2019
Odwiedź nas na Rema Days 2019 i zobacz folie 3M w akcji!

Już w dniach 13-15 luty przez trzy dni pokażemy Wam kilkanaście oblicz oklejanego Audi R8! Sprawdź jak wygląda samochód oklejony folią 3M™ 1080 oraz 3M™ IJ180mC zadrukowaną w technologii HP latex w naszej drukarni DPSdruk.pl ! Zapraszamy na stoisko O9, hala F!

Co Cię czeka na naszym stoisku?
 

Zobacz konkurs w oklejaniu na żywo! Dowiedz się więcej o możliwościach najnowszych folii 3M i spróbuj jak pracuje się na drukowanych przez nas materiałach.

W tym roku wspólnie z naszymi partnerami - 3M  oraz Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnym 3M - The Wrap Center, mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Endorsed Wrap!t Ring - konkurs oklejania na żywo z udziałem certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed. W tym roku aplikatorzy zmierzą się z Audi R8! Na stoisku odbędą się również pokazy aplikacji najnowszych folii do druku, przyciemniania szyb, folii ochronnej do lakieru oraz folii do reklamy podświetlanej i architektonicznych. Dowiesz się więcej o najszerszej na rynku gwarancji 3M™ MCS™ pokrywającej gotowy wyrób (po zadruku i aplikacji). Pokażemy również, jak folia graficzna jest zadrukowywana w technologii HP latex oraz aplikowana, z możliwością konsultacji, doboru oraz testowania i zakupu.

Jakie produkty będzie można zobaczyć?
 

Na targach zaprezentują się najnowsze folie do zmiany koloru pojazdu z serii 3M™ 1080, dowiesz się więcej o foliach 3M™ IJ180mC w wersji metalizowanej, transparentnej i białej oraz odblaskowej folii do zadruku IJ780mC. Zobaczysz w akcji fenomenalne taśmy tnące folię 3M™ Knifeless – pozwalające na pracę bez ryzyka uszkodzenia oklejanej powierzchni.

Folie graficzne  oraz taśmy Knifeless zostały nagrodzone medalami The Prize for Innovations.
Do zobaczenia w lutym na Rema Days - stoisko O9, hala F ! #WRAP!T

Poniżej znajdziecie filmy z naszego stoiska na RemaDays 2018 oraz zaproszenie w pliku PDF!