Powrót do aktualności »

Odwiedź nas na Rema Days i zobacz folie 3M w akcji!

22.01.2018

Już w dniach 7-9 luty przez trzy dni pokażemy Wam kilkanaście oblicz oklejanego BMW i8 folią 3M IJ180mC zadrukowaną w technologii HP latex w naszej drukarni DPSdruk.pl !
Zapraszamy na stoisko T13, hala F!

Co Cię czeka na naszym stoisku?
 

Zobacz konkurs w oklejaniu na żywo! Dowiedz się więcej o możliwościach najnowszych folii 3M i spróbuj jak pracuje się na drukowanych przez nas materiałach.

W tym roku wspólnie z naszymi partnerami - 3M , Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnym 3M - The Wrap Center, oraz dystrybutorem folii 3M - 3M Folie Samochodowe - Dystrybucja, zapraszamy na Endorsed Wrap!t Ring - konkurs oklejania na żywo z udziałem certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed. Na stoisku odbędą się również pokazy aplikacji najnowszych folii do druku, folii do reklamy podświetlanej oraz folii architektonicznych. Dowiesz się więcej o najszerszej na rynku gwarancji 3M™ MCS™ pokrywającej gotowy wyrób (po zadruku i aplikacji). Pokażemy również, jak folia graficzna jest zadrukowywana w technologi HP latex oraz aplikowana, z możliwością konsultacji, doboru oraz testowania i zakupu.

Jakie produkty będzie można zobaczyć?
 

Na targach zaprezentują się najnowsze folie do zmiany koloru pojazdu z serii 3M™ 1080 oraz innowacyjne laminaty fakturowane serii 8900. Dowiesz się więcej o foliach 3M™ IJ180mC w wersji metalizowanej, transparentnej oraz białej i o odblaskowej folii do zadruku IJ780mC. Zobaczysz w akcji fenomenalne taśmy tnące folię 3M™ Knifeless – pozwalające na pracę bez ryzyka uszkodzenia oklejanej powierzchni i zapoznasz się z pełną gamą nowych folii do reklamy podświetlanej oraz folii architektonicznych serii DI-NOC.

Prezentowana gama produktów otrzymała aż trzy medale The Prize for Innovations 2017.
Do zobaczenia w lutym na Rema Days - stoisko T13, hala F ! #WRAP!T

Poniżej znajdziecie filmy z naszego stoiska na RemaDays 2017 oraz zaproszenie w pliku PDF!